ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

Будь ласка, уважно прочитайте умови Договору оферти, перед тим як користуватися послугами Web сайту vtsbus.net.ua (надалі Web сайт)

УМОВИ ДОГОВОРУ ОФЕРТИ WEB САЙТУ vtsbus.net.ua

Даний Договір носить характер публічної оферти відповідно до ст. ст. 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України та є еквівалентом "усної Договору". Згідно чинного законодавства України Договір має належну юридичну силу.

1. ПЕРЕВІЗНИКИ ТА ЇХ ПОСЛУГИ

1.1. Web сайт є дистриб'ютором послуг Перевізників.

1.2. Web сайт, як дистриб'ютор, продає послуги Перевізників.

1.3. На підставі цього Договору, Перевізник зобов'язується надати послуги з перевезення Клієнта і його багажу (далі Послуга), відповідно до обраного Клієнтом маршрутом, датою і часом відправлення, а Клієнт зобов'язується попередньо сплатити Послугу.

1.4. Ваучер бронювання, оплачений і виданий Клієнту, є невід'ємною частиною даного Договору і свідченням укладення договору публічної оферти і Договору перевезення між Прівозчіком і Клієнтом.

1.5. Номер ваучера бронювання, є унікальним номером Договору.

1.6. Ваучер бронювання документом резервування місця.

1.7. Ваучер бронювання полежить обміну Перевізником на проїзний документ, відповідного до чинного законодавства зразка.

1.8. Термін акцепту публічної оферти не обмежений.

1.9. Факт закінчення надання послуги - прибуття в кінцевий пункт, вказаний у Ваучері бронювання.

1.10. Web сайт не несе відповідальності за зміст і доступність, а також за якість послуг, придбаних на інших сайтах, включаючи ті сайти, посилання на які існують на Web сайті. Кожна покупка послуги певного Перевізника, підпорядковується правилам та умовам даного Перевізника.

1.11. Клієнт знайомитися з правилами і умовами обраного Перевізника до покупки послуги. Для здійснення покупки послуги обраного Перевізника, необхідна згода з його правилами і умовами.

1.12. Клієнт одноосібно несе відповідальність за дотримання умов і правил обраного Перевізника. Клієнт розуміє і погоджується з тим, що недотримання правил і умов Перевізника може привести до скасування замовлень Клієнта і відмови в доступі до купленим послуг та / або товарів без повернення витрачених на покупку послуг і / або товарів засобів.

1.13. Web сайт залишає за собою право в утриманні отриманих від клієнта коштів, для компенсації витрат заподіяних Web сайту, згодом недотримання Правил і Умов з боку Клієнта.

1.14. Клієнт погоджується з тим, що Web сайт не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні та штрафні збитки. Також за незручності (затримки рейсів, скасування рейсів, пропущені стикування рейсів, недотримання графіка руху тощо) або інші можливі проблеми, у зв'язку з відвідуванням або використанням Web сайту Клієнтом.

1.15. Web сайт не несе відповідальність за помилки або неточності в умовах і цінах з продажу квитків та інших товарів і послуг, що продаються за допомогою Web сайту. Всі ціни на товари та послуги, можуть змінюватися без попереднього попередження.

1.16. Web сайт не несе відповідальність за дії, недбалість, помилки представників і гарантії будь-якого Перевізника, і / або будь-які травми, смерті, шкоди майну або інший збиток або витрати, отримані в результаті використання або доступу до послуг та / або товарів Перевізника.

1.17. Щоб отримати інформацію про обраним Перевізником послуги, Клієнт може побачити при виборі варіанту покупки послуги Перевізника, за вказаною запитом.

1.18. Для отримання детальної інформації про правила і обмеження при покупці послуг, про права та обов'язки пасажира і перевізника - Клієнт може звернутися за контактним електронною адресою вказаною на Web сайті.

 

 

2. РЕЄСТРАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

2.1. Для здійснення покупки на Web сайті, необхідно надати певну інформацію, для оформлення послуги. У разі невірно наданої контактної інформації, що не правдивої або неповною, Web сайт може відмовити в наданні послуг, що надаються Перевізників без повернення вартості оплачених послуг або товарів.

2.2. Здійснюючи покупку через Web сайт, Клієнт підтверджує, свою дієздатність, дає згоду на обробку персональних даних.

2.5. Клієнт дає згоду з тим, що несе особисту і всеосяжну відповідальність за збереження конфіденційності та захищеності своєї інформації.

2.6. Web сайт не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані внаслідок несанкціонованого використання інформації Клієнта.

2.7. Клієнт дає свою згоду на те, що несе одноосібну і повну відповідальність, в зв'язку з нездатністю надати і зберегти достовірну інформацію.

2.8. Web сайт не несе відповідальності за незручності і втрати, отримані в результаті ненадання достовірної інформації Клієнтом, при використанні Web сайту.

 

3. УМОВИ ОПЛАТИ І ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

3.1. Клієнт оплачує послуги Перевізника шляхом 100% передоплати готівкою або безготівковим розрахунком, банківською карткою.

3.2. Ціна Послуги формується з ціни фактичної вартості послуги, з урахуванням винагороди третьої сторони бере участь в укладенні цього Договору, і вказується в Ваучері бронювання.

3.3. Повернення грошових коштів Клієнту за невикористаних послуг здійснюється на умовах, встановлених Перевізником, або відповідно до наступних правил:

- при поверненні Ваучера бронювання більш ніж за 72 години до відправлення автобуса, пасажиру повертається 75% від вартості поїздки;

- при поверненні Ваучера бронювання від 72 до 24 годин до відправлення автобуса, пасажиру повертається 50% від вартості поїздки;

- при поверненні Ваучера бронювання від 24 до 12 годин до відправлення автобуса, пасажиру повертається 25% від вартості поїздки;

- при поверненні Ваучера бронювання менш ніж за 12 годин до відправлення автобуса, гроші за поїздку не повертаються.

 

3.4. Клієнт погоджується сплатити всі запитані Web сайтом суми. У разі, якщо платіж Клієнта не переведений Web сайту, банком Клієнта, Web сайт зберігає за собою право, на свій розсуд блокувати кредитні та дебетні картки за підозрілу активність.

 

3.5. Клієнт одноосібно несе відповідальність за все комісійну витрати та інші визначені банком витрати, які можуть бути додані до ціни покупки емітентом вашої кредитної або дебетної картки.

 

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Web сайт поважає і захищає конфіденційність особистої інформації Клієнта.

5.2. Надаючи свої персональні дані на Webсайте Клієнт дає згоду на їх обробку ТОВ «Українські автобусні комунікації», в тому числі і з метою просування товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим ТОВ «Українські автобусні комунікації» з метою виконання зобов'язань перед клієнтом в рамках даного Договору.

5.3. Web сайт залишає за собою право використовувати та розкривати інформацію Клієнта про відвідування Web сайту, з метою захисту ділових інтересів.

 

 

6. Заключні положення

6.1. З усіх питань, не врегульованих в тексті цього Договору, Сторони керуються чинним законодавством України.

6.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання Договору відповідно до його умов.

 

6.3 Юридична адреса ФОП Ефременюк А.Л м.Вінниця, вул. Стельмаха, 53 / а кв 24

+ 38-068-214-55-13, + 38-068.420-91-77, + 48-570-578-533, + 48-570-578-388 Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ФОП Ефременюк А.Л. Пасажирські перевезення по Україні та Європі.
Ліцензія на транспортні послуги: Серія АВ №352244

Диспетчер в Україні:

+38 068 420-91-77

+38 068 214-55-13

Диспетчер в Польщі:

+48 570 578-388

+48 570 578-533

All rights reserved
2014 - 2024
Development - «Webhit»